Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Norvald Strandsveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 16.11.2015
  • Kategori: Forsøpling
  • Adresse: Norvald Strandsveg
  • Beskrivelse: La inn et innlegg her for noen uker siden ad forsøpling i Norvald Strandsveg. Denne gangen gjaldt det en sofa, lamper bla som er blitt dumpet ned mot Glommakanten, midt imot trykkeriet. Ser nå at dette innlegget er blitt fjerna, uten kommentar og uten tiltak. Sofaen ligger der ennå den. Det samme gjaldt det forrige innlegget jeg hadde ad generell forsøpling langs denne veien. Da fikk jeg beskjed om å ta kontakt hvis problemet skulle vise seg å være like ille neste år. Er det slik vi løser problemer her i kommunen? Hvor seriøs er denne siden egentlig?
    Norvald Strandsveg
  • Svar: Viser til svar av i dag!
Se 20 siste saker eller alle