Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skriverveien, 2214 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.07.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skriverveien, 2214 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Givas har utført gravearbeid på dette stedet. Det er lagt ny asfalt, men det er ikke gjordt godt nok,slik at det er skarpe/høye kanter i overgangene. Hastighet må være <15km/h for at det ikke skal smelle i bilen. Dette stedet bør asfalteres på nytt.
    Skriverveien, 2214 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Dette er etter en vannlekkasje, og det er en privat entreprenør som har utført arbeidet. Vi har pålagt utbedring, og kommer til å purre på for å be dem komme i gang. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle