Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Vardåsveen/ Lyngveien/ Kongleveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 13.07.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Vardåsveen/ Lyngveien/ Kongleveien
  • Beskrivelse: Hei. Like etter avkjørel fra Vardåsveien inn mott Lyngveien/ Konleveien har asfalten smuldret opp på hø side..i svingen mot Kongleveien. Hilsen Jorunn Holme
    Vardåsveen/ Lyngveien/ Kongleveien
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Vi skal bestille GIVAS til å se nærmere på dette. Dersom det medfører akutt fare for trafikksikkerheten eller skade på kjøretøy vil det bli behandlet raskt, hvis blir det tatt når vi er på vanlig vedlikeholdsrunde. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle