Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Stasjonsvegen, Roverud

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Stasjonsvegen, Roverud
  • Beskrivelse: Hei. Nå er det månelandskap i Stasjonsvegen. Etter mye regn er det blitt veldig mange og store hull. Masse og/eller høvling er veldig nødvendig nå!
    Stasjonsvegen, Roverud
  • Svar: Hei! Vi beklager de dårlige forholdene, men vi er i gang med full høvlerunde, og høvler hver dag været tillater det. Forhåpentligvis rekker vi over alle grusvegene som trenger det om ikke lenge. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle