Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Otto Vengsvei 6 og 8

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.11.2015
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Otto Vengsvei 6 og 8
  • Beskrivelse: Et kom med 30- 35 ca rundt, hvor det også er ca 3 meter ned. Dette er åpent når lokket ikke passer pga et rør som stikker opp. Her er det fort at små barn og dyr kan falle nedi. Dette trengs å gjøre noe med umiddelbart.
    Otto Vengsvei 6 og 8
  • Svar: Dette er utbedret. Med vennlig hilsen GIVAS
Se 20 siste saker eller alle