Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gråspurvveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gråspurvveien
  • Beskrivelse: Nå må det snart gjøres noe her - det er så mye hull og dumper i vegen at det er vanskelig framkommelig for alt annet enn tobeinte! Man kan nesten glemme å sykle, trille barnevogn eller i ytterste konsekvens - rullestol, på dekket som er nå.
    Gråspurvveien
  • Svar: Hei! Vi beklager de dårlige forholdene, men denne vegen ligger inne i våre investeringsplaner for i år. Dermed er det store muligheter for at kommunale vegen blir asfaltert allerede i høst. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle