Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Langelandsfaret

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 15.06.2015
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Langelandsfaret
  • Beskrivelse: Hei. Hvem er det som har noe med fotballbanen Bekkelaget. Ut mot langelandsfaret ble det I fjord kuttet ned en rose hekk der og det ser jo ikke pent ut etter de som gjorde det. Det ligger også en buske ved siden av veien i Langelandsfsfaretdatt over veie I langelandsfaret 17 mai. Den ligger mellom krysset ved Bekkelaget og fotballbanen.
    Langelandsfaret
  • Svar: Når det gjelder rosehekken, så skal Park og idrettsavdelingen pynte opp der i løpet av sommeren- Mvh KKEiendom
Se 20 siste saker eller alle