Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erik Werenskioldsveg 38

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erik Werenskioldsveg 38
  • Beskrivelse: Hei. Vedr veiprosjekt i Erik Werenskioldsveg. Vi bor i nr 38 og er en av de husene som er mest berørt når det kommer til bruk av midlertidig vei når prosjektet pågår. Har en bønn til dere i Givas: Vennligst send ut en melding til alle beboere at veien er åpnet igjen slik at vi ikke trenger å ha trafikken forbi her hos oss unødvendig. Det er nok mange som ikke har fått med seg at det er åpnet igjen og noen synes nok at det er veldig behagelig å bruke midlertidig vei uansett. Mest av alt kunne det vært ønskelig med en bom etterhvert når prosjektet er ferdig, da det ikke blir tatt hensyn til skilting her i nabolaget. På forhånd takk for hjelpen. Mvh Veronica Nesset
    Erik Werenskioldsveg 38
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Dette skal nå være rettet. Ta kontakt med Kjetil E. Lein, teknisk forvaltning, tlf. 91618306 dersom bilkjøringen fortsetter. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle