Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Åkrevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Åkrevegen
  • Beskrivelse: Vegen er stedvis meget dårlig, og trenger en omgang med høvel. Subsidiært søkes det herved om Toyota Land Cruiser med Arctic Trucks ombygging for økt fremkommelighet. ;)
    Åkrevegen
  • Svar: Hei! Vi beklager de dårlige forholdene, men vi er i gang med full høvlerunde, og høvler hver dag været tillater det. Forhåpentligvis rekker vi over alle grusvegene som trenger det om ikke lenge. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle