Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Humlevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Humlevegen
  • Beskrivelse: Meget hullete veg.
    Humlevegen
  • Svar: Hei! Vi skal foreta en befaring, og vurdere tiltak etter det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle