Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rymovegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 29.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rymovegen
  • Beskrivelse: Ang.Rymovegen mellom jernbaneovergang og Myrerkrysset.Det er tilfellet at denne ble høvlet tidligere,men tømmerkjøringen har og skjer etter at den ble høvlet.
    Rymovegen
  • Svar: Hei! Det er notert. Med vennlig hilsen Teknisk forvatning
Se 20 siste saker eller alle