Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Multevegen 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Multevegen 1
  • Beskrivelse: Ødelagt/løs asfalt. Veien trenger delvis nytt asfaltdekke, for å reparere skadene på veien
    Multevegen 1
  • Svar: Hei! Vi skal befare forholdene, og dersom det medfører akutt fare for trafikksikkerheten, vil snarlig tiltak bli vurdert. Hvis ikke må det vente noe. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle