Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rådhusplassen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 25.08.2015
  • Kategori: Park/Grønt
  • Adresse: Rådhusplassen
  • Beskrivelse: Hærverk natt til 15 mai. Det er felt ett tre med motorsag utenfor Sentrum vgs på plassen mot Rådhuset.
    Rådhusplassen
  • Svar: .
Se 20 siste saker eller alle