Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 22.05.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen
  • Beskrivelse: Jeg skrev for ei tid tilbake om Snarevegen som trengte noen gruslass før det blir skrapet. Flott å se at vi har fått noen lass på de dårligste stedene, MEN stedet jeg har avmerket på kartet er, og har vært et problemområde i mange år, med stadig tilbakevennende hull, noe som kan ha sammenheng med at det er litt dårlig grøfting, samtidig som det er en årviss velteplass for tømmer der. Håper derfor at et lass eller to der kan være mulig å få til, samtidig som et lignende problemområde er akkurat like før Snarevegen bøyer brått av nedover i Snarebakken. MVH Thorbjørn Henriksen
    Snarevegen
  • Svar: Hei! Vi er kjent med forholdene, men anser ikke vegen å være til akutt fare for trafikksikkerheten eller fremkommeligheten. Ytterligere tiltak vil derfor ikke bli utført nå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle