Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

blomsterveien 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.05.2015
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: blomsterveien 6
  • Beskrivelse: Hei!Er berørt av graving/skader i forbindelse med utskiftning av vann/kloakrør i Blomsterveien sist høst. Hva skjer?
    blomsterveien 6
  • Svar: Hei! GIVAS skal se nærmere på dette, og vurdere tiltak på grusdekket, men asfalt blir det ikke enda på en stund da grunnen må sette seg skikkelig før det kan asfalteres. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle