Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Iduns veg 10/12

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 27.04.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Iduns veg 10/12
  • Beskrivelse: I Iduns veg mellom nr. 10 og 12 har det etter hvert kommet en stor hevelse (hump) i vegbanen. Den er såpass høy at biler som kjører over den risikerer å slå ned på. Kulen er tydelig merket av at bilunderstell slår nedpå. Vi som er kjent, kjører utenom.
    Iduns veg 10/12
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Vi skal se nærmere på saken, og vil vurdere tiltak etter at teleløsningen har gitt seg. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle