Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

bregnevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.06.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: bregnevegen
  • Beskrivelse: Utbygger av Bregnevegen 1 har ennå ikke utbedret vegen etter graving for 2 år tilbake. Saken er meldt inn flere ganger.Midlertidig utbedringer har vært mangelfull hele tiden. Kun småtteri etter hver gang saken har vært meldt inn. Hullene etter at vinteren har sluppet taket er ikke vennlig mot understell og hjul. Merking / varsling av "skadestedet" er mangelfult merket. Begynner å bli en lang stund siden tilbakemelding om at utbygger hadde fått beskjed om å utbedre veien, men ingen ting har skjedd til tross for at de hadde god tid til dette før vinteren satte inn.
    bregnevegen
  • Svar: Hei! Beklager seint svar. Dette har vært en utfordrende sak for oss, da entreprenøren hele tiden har lovet å foreta utbedring. Har ikke vært der i det siste, så jeg vet ikke om det er utbedret, men vi vet at entreprenøren har bestilt Veidekke til å foreta utbedringen. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle