Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tuskinvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 09.04.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tuskinvegen
  • Beskrivelse: Store hull i vegbane .Trenger og kjøre på grus og skrape når veg er tørket opp. Normalt vedlikehold etter vinteren.
    Tuskinvegen
  • Svar: Hei! Dersom det ikke oppstår noe uforutsett, vil Tuskinvegen mest sannsynlig bli høvlet/skrapt i løpet av neste uke. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle