Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Hvitveisbakken nederst i svingen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Hvitveisbakken nederst i svingen
  • Beskrivelse: Stort hull rundt kumlokk. Farlig for bl a syklister.
    Hvitveisbakken nederst i svingen
  • Svar: Hei! Det er foretatt midlertidig utbedring, men det vil også bli sett nærmere på til sommeren. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle