Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Snarevegen 214

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 31.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Snarevegen 214
  • Beskrivelse: Dype hull i veien, fare for skader på bil. Grus må til , for tidlig å skrape.
    Snarevegen 214
  • Svar: Hei Åge! Takk for tilbakemeldingen! Dette vil vi se nærmere når forholdene ligger til rette for det. Med vennlig hilsen Teknisk forvalnting
Se 20 siste saker eller alle