Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsensgate 30

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 12.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Prinsensgate 30
  • Beskrivelse: Vegen burde skrapes straks. Den er nesten umulig å kjøre på.
    Prinsensgate 30
  • Svar: Hei! Beklager seint svar, men tiltak ble utført! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle