Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Prinsens gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Prinsens gate
  • Beskrivelse: Vegen er veldig sporete (vanskelig å komme ut av sporet når man møter biler), fullt av vann i svingen og mye slaps.
    Prinsens gate
  • Svar: Hei! Vi beklager de dårlige forholdene, men slik blir det dessverre tid om annen. Vi var ute i natt, og fortsatte utover dagen i dag. De verste vegene blir tatt i denne omgang. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle