Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tors veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tors veg
  • Beskrivelse: Tors veg må skrapes snarest! Her er det snart helt uframkommelig for både gående og kjørende pga dype hjulspor.
    Tors veg
  • Svar: Hei! Vi brøytet for slaps i natt, og vi fortsatte utover dagen i dag. Kun de verste vegene blir tatt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle