Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Nedre Badstuvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 02.03.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Nedre Badstuvegen
  • Beskrivelse: Vil minne om at Nedre Badstuveg er en skoleveg for mange barn, videre bor det mange eldre her. Veien er videre smal, vi kan nå ikke akseptere kun to stk. dype hjulspor og ingen snørydding av bløt snø lenger. Så forutsetter nå at det ryddes snø omgående, slik vi har betalt for. Ser videre behov for å gjennomføre en evaluering av vegvedlikeholdet etter vinteren.
    Nedre Badstuvegen
  • Svar: Hei! Vi var ute i natt, og fortsetter i dag. De verste vegene vil bli tatt. Ubehagelige kjøreforhold må dessverre påregnes da vi ikke har resurser til å holde vegene i den stand vi ønsker. Vi vurderer og gjennomgår vintervedlikeholdet hvert år. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle