Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

A.K.Blix veg 38

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: A.K.Blix veg 38
  • Beskrivelse: Hei håper dere får strødd så man tar seg på skole og møte uten å brekke armer og bein i dag
    A.K.Blix veg 38
  • Svar: Hei! Viser til tidligere svar! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle