Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Sidselrudstien 25

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 19.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Sidselrudstien 25
  • Beskrivelse: Tett stikkledning. Vannet renner over veien og ned til nabohus.
    Sidselrudstien 25
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen! Forholdet ble utbedret i dag. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle