Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tiurvegen langerudberget

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tiurvegen langerudberget
  • Beskrivelse: Ser over alle saker som stort sett gjelder manglende brøyting/skraping. Den 10.2 er det meldet innn behov for dette på mange av vegene på Langerudberget. Alle er grønnmerket, men i virkeligheten har det jo ike skjedd noe her. Hva slags system er egnetlig dette? Er vel ike nok bare å svare noe, det må jo utføres også. Fortsatt dype hjulspor og prbomer å møte biler og ike minst bussen i Tiurvegen.
    Tiurvegen langerudberget
  • Svar: Hei! Når saken er besvart, regnes den som ferdig behandlet, selv om det nødvendigvis ikke er gjort tiltak. Dette er dessverre ikke en tjeneste hvor alle ønsker/henvendelser om tiltak blir gjennomført. Vi har beklageligvis et svært lavt vegvedlikeholdsbudsjett, noe som betyr at ikke alle ønsker blir fulgt opp. Det betyr at man til tider må akseptere kjøreforhold som ikke er optimale. Tilfeller som kan medføre akutt fare for trafikksikkerheten, vil bli sett på raskt, om vi er informert om det. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle