Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kryss Bergvegen / Rv210

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 17.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kryss Bergvegen / Rv210
  • Beskrivelse: Hei! Vedr skarp iskant mot Rv210 fra Bergvegen. Jeg registrerte sak på dette den 10/2, og dere sa dere skulle se på dette i løpet av dagen eller natta. Kanten har ennå ikke blitt fjernet. Denne er skadelig for biler og trafikkfarlig, da du må ta deg god tid for å kjøre over den (spesielt når du svinger fra Rv210, krysser motgående kjørefelt, og inn til Bergvegen). Biler kommer raskt fra svingen retning Glåmlia (veldig ofte godt over fartsgrensa på 50), slik at her kan det lett oppstå uheldige situasjoner. Håper dere kan få fikset dette fort.
    Kryss Bergvegen / Rv210
  • Svar: Hei! Dette aksl nå være utbedret. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle