Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Åsumvegen 35

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Åsumvegen 35
  • Beskrivelse: Det trengs sårt til høvling bak rådhuset, på veien inn og parkeringsplassen. Her parkerer mange som skal til offentlige etater og det er helt umulig å ta seg frem med rullestol feks.
    Åsumvegen 35
  • Svar: Hei! Det vil bli høvlet i natt! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle