Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Bak Rådhuset

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Bak Rådhuset
  • Beskrivelse: Veg/parkering bak Rådhuset er så hullete og sporete, at jeg virkelig frykter dette resulterer i kraftige slitasje på bil. Vi må bruke den daglig. Så skrape som holdt på utenfor Rådhusteateret i går, og håpet denne hadde blitt tatt, men ikke noe var gjort på baksiden.
    Bak Rådhuset
  • Svar: Hei! Dette området vil bli høvlet i løpet av natta. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle