Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erika Nissens veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Erika Nissens veg
  • Beskrivelse: Hei, Vil dere ta en kikk på Erika Nissens veg og se om ikke den kan skrapes. Vegen er fra før smal og nå er den i tillegg svært sporete noe som gjør den nesten umulig og møte andre trafikanter på. Siden dette er en veg der man også kan trenge litt fart for å komme seg opp er det ekstra trøblete nå som den er så sporete. På forhånd takk.
    Erika Nissens veg
  • Svar: Hei! Vegen blir befart. Vi høvler i dag og i natt, og de verste vegene vil bli prioritert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle