Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tiurvegen /Orrevegen/Hyllebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tiurvegen /Orrevegen/Hyllebærvegen
  • Beskrivelse: DET TRENGS SKRAPING!!! KUN TRE DYPE SPOR OPP ORREVEGN. VASKEBRETTFØLELSE OPP HYLLEBÆRVEGEN.
    Tiurvegen  /Orrevegen/Hyllebærvegen
  • Svar: Hei! Vi foretar høvling i dag og i natt, og de verste vegene vil bli prioritert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle