Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Øvre Badstuveg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 10.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Øvre Badstuveg
  • Beskrivelse: Nå er det på høy tid at denne vegen skrapes ned. Er med hjerte i halsen jeg ser at bilene er nødt for å bruke fortauet for å kunne møtes. Her ferdes det mange fotgjengere og barn.
    Øvre Badstuveg
  • Svar: Hei! Vi skal høvle veger i dag og i natt. De verste vegen vil bli prioritert. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle