Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

holtveien

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 06.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: holtveien
  • Beskrivelse: hei jeg lurer på om det er mulig å skrape veien opp til holtungdomskole. Det værste er nesten veien ned derfra. Der har jeg nesten ulykker hver dag, det er så sporete så bilen får sleng
    holtveien
  • Svar: Hei! Vi skal foreta en vurdering til uka. De verste vegene vil muligens bli høvlet natt til tirsdag. Med vennlig hilsen
Se 20 siste saker eller alle