Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

EidemsgatexBrugata

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 04.02.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: EidemsgatexBrugata
  • Beskrivelse: Onsdags morgen var det dype spor pga is i Eidemsgate på begge sider av rundkjøring i Brugata. Delvis også nederst i Dr. Gundahls veg (Sjukehusbakken).
    EidemsgatexBrugata
  • Svar: Hei! Takk for din henvendelse. Vi er for så vidt klar over forholdene, men har ikke ansett dem som alvorlige nok til å foreta akutte tiltak. Vi foretar fortløpende vurdering. Under rådende forhold, blir det ubehagelig å kjøre på de lokale vegene, noe som gjøre at man må tilpasse farten etter forholdene og sko seg etter føreforholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle