Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Krysset Jernbanegata/Utsiktsvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Krysset Jernbanegata/Utsiktsvegen
  • Beskrivelse: Skummelt skummelt glatt i dette krysset når du skal over til sentrum syd. Kom i 5 km/t med helt nye dekk i dag og skeli allikevel tvers over. Tenk om noen kommer gående der!! Hadde vært supertakknemmelig for litt grus!
    Krysset Jernbanegata/Utsiktsvegen
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen, vi ser/har sett nærmere på forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle