Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Winsnesgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 28.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Winsnesgate
  • Beskrivelse: Winsnesgate er til stadighet dårlig brøtytet og strødd og her bor det veldig mange gamle personer.
    Winsnesgate
  • Svar: Hei! Det er notert, og viderebringt! Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle