Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tors veg

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 18.01.2015
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tors veg
  • Beskrivelse: Veien må skrapes snarest! Snart ikke mulig å komme fram med bil pga dype hjulspor og høy iskant i midten av veien.
    Tors veg
  • Svar: Hei! Vi skal vurdere forholdene til uka. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle