Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

chr.engsvei 15

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: chr.engsvei 15
  • Beskrivelse: hei vi som bor øverst/midt i Chr.engsvei har ikke sett strøbilen på en hel uke. Dette er alvorlig da deter meget bratt hos oss. Vi skal på jobb og kom ikke ut en morgen. Vi ringet i går til vakttelefonen på 'givas og det var medgørlige og kom etter 20 min. De så også alvorligpå saken. Jeg ser at dette ikke skjer igjen. Det var heller ikke strødd i dag eller. Jeg regner med at kommunen ordner opp i dette og ikke inngår avtale med de private aktørene som ikke gjør jobben sin
    chr.engsvei 15
  • Svar: Hei! Vi har dessverre ikke anledning til å rekker over alle steder samtidig. Det er selvfølgelig ikke ønskelig, men vi kan ikke love at dette ikke kan skje igjen. Vi minner også om plikten om å tilpasse seg etter forholdene. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle