Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Gylterudvegen 269

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Gylterudvegen 269
  • Beskrivelse: Veie er speilblank. Skolebussen kommer ikke fram. Og det er for glatt å reise ut.
    Gylterudvegen 269
  • Svar: Hei! Takk for tilbakemeldingen. Vegen ble strødd. Med vannlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle