Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Doblougbakken 6

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 23.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Doblougbakken 6
  • Beskrivelse: Hei! Jeg har meldt inn dårlig vegstandard i Doblougbakken tidligere. Det ser ut som om Doblougbakken er både kommunal og privat. Uansett er den delen av Doblougbakken som er kommunal av en helt elendig standard og jeg håper stadig på utbedring. Hvis man kunne skrape vegen, så hjelper det noe. Slik bakken er nå, blir bilene ødelagt på undersiden (selv om man kjører veldig forsiktig). Vi som bor i Doblougbakken håper å høre fra dere samt at dere kan gjøre noen utbedringer. Med vennlig hilsen
    Doblougbakken 6
  • Svar: Hei! Vegen er kommunal en kort stubb fra Tråstadvegen (den rette strekningen opp bakken). Utbedringer er bestilt. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle