Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Blomstervegen 57

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Blomstervegen 57
  • Beskrivelse: Trenger sårt strøing av vei mellom Blomstervegen 57 og Bregnevegen 25/27. Har gitt beskjed til Givas, da de hadde tatt de andre veiene, men ikke denne. Kommunen la asfalt på den gamle grusveien i sommer, og det er fryktelig glatt her nå. Da bommen er låst, er dette eneste måte for oss å komme opp. Og beboere i Bregneveien har måtte parkert oppe, da de ikke kommer opp til Bregneveien.
    Blomstervegen 57
  • Svar: Hei! Fikk feil nøkler, nye kom på fredag ettermiddag, og vil bli levert dere med det første. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle