Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Eidemsgate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Eidemsgate
  • Beskrivelse: Hei - viser til registrert sak 27.10.14 ad hull i Eidemsgate. Disse hullene har dessverre ikke blitt mindre. I tillegg venter vi nå med lengsel på at skilt med parkering forbudt skal bli montert.
    Eidemsgate
  • Svar: Hei! Hullene er fyldt,og skilt bestilt oppsatt av GIVAS. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle