Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Tranebærvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Tranebærvegen
  • Beskrivelse: Hei, Det er superglatt her så det trenger strøing
    Tranebærvegen
  • Svar: Hei! Av og til rekker vi ikke over alle steder samtidig (vi kommer etter hvert), og i forhold hvor vi ser at det værmessig vil snu (f.eks snarlig mildvær), vil man kunne oppleve at det ikke vil bli strødd. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle