Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Rogenbærvegen/Hyllebærvegen/Nypevegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 07.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Rogenbærvegen/Hyllebærvegen/Nypevegen
  • Beskrivelse: Mangler strøing her, Det er strødde bare deler av boligområdet som er strødd. Toppen av Rognebærvegen, med Hyllebærvegn og Nypevegen ! "Farlig å ferdes."
    Rogenbærvegen/Hyllebærvegen/Nypevegen
  • Svar: Hei! Av og til rekker vi ikke over alle steder samtidig (vi kommer etter hvert), og i forhold hvor vi ser at det værmessig vil snu (f.eks snarlig mildvær), vil man kunne oppleve at det ikke vil bli strødd. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle