Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Skyrudveien, 2212 Kongsvinger

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Skyrudveien, 2212 Kongsvinger
  • Beskrivelse: Skyrudveien trenger vedlikehold, er i dårlig befatning, veldig mye hull.
    Skyrudveien, 2212 Kongsvinger
  • Svar: Hei! Mulig vi ikke rekker dette før jul, men vi skal prøve. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle