Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Erl Maulandsvei

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 01.12.2014
  • Kategori: Vann/Avløp
  • Adresse: Erl Maulandsvei
  • Beskrivelse: Mistet nesten hele vanntrykket i kveld, var dårlig fra før som varslet, men nå bare sildrer det i krana
    Erl Maulandsvei
  • Svar: Hei, vi fikk en større vannlekkasje på Brandval i går kveld som gjorde at vannet ble redusert/borte på Roverud. Vannet kom tilbake når vi fikk stengt den ut. Når slike ting skjer er det vaktordningen som reparerer skadene, dessverre vil det alltid ta litt tid å få gravd opp og utført nødvendige reparasjoner. Mvh Jonas Dahl GIVAS
Se 20 siste saker eller alle