Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Kabberudvegen

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Kabberudvegen
  • Beskrivelse: Skraping! Det er dype hull som dekker hele veibanen.
    Kabberudvegen
  • Svar: Hei! Beklager forholdene, men det vil dessverre ikke bli gjort noe før til neste år. Det er likevel mulighet for en løsning, da vi har planer om å skifte ei stikkrenne på vegen. Gjør vi dette før våren, vil vi utbedre hullene samtidig. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle