Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oberst Krebs gate

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Oberst Krebs gate
  • Beskrivelse: Denne veistubbencer nå totalt nedkjørt, delvis tom for asfalt, og fæle hull. Bare hell at bilen ikke er blitt ødelagt/fått rista løs deler slik det er å ferdes der nå. Når får vi ny asfalt?? Helt ille nå- haster!
    Oberst Krebs gate
  • Svar: Hei! Vi beklager forholdene, men vi har dessverre ikke midler til å gjøre noe med dette nå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle