Fiks nabolaget mitt

Rydd opp i nærmiljøet!

Kart over registrerte saker

Forklaring

  • Venter på behandling
  • Under behandling
  • Saken er løst/avsluttet

Oberst Krebs Gate 1

  • Status: Ferdig behandlet
  • Registrert: 11.12.2014
  • Kategori: Veg/Vegvedlikehold
  • Adresse: Oberst Krebs Gate 1
  • Beskrivelse: Dårlig vedlikeholdt vei, hvor asfalten er nesten borte. Fare for betydelig skader på bil, sykler O.L.
    Oberst Krebs Gate 1
  • Svar: Hei! Vi beklager forholdene, men vi har dessverre ikke midler til å gjøre noe med dette nå. Med vennlig hilsen Teknisk forvaltning
Se 20 siste saker eller alle